COPYRIGHT © 2014 • PRIVACY POLICY

V JAKÉM OHLEDU SE LIŠÍME?

Aktuality

Nabídka služeb realitních kanceláří je na našem trhu opravdu veliká. Víte, že na českém trhu působí 2441 realitních kanceláří? My ano, a proto jsme se rozhodli vytvořit něco jiného. Ptáte se, v čem se tedy lišíme? Proto nám postačí pouze dvě slova - rozmanitostí a exkluzivitou. Víme, že toto slýcháte často, proto bychom Vám náš koncept rádi představili blíže. Nepracujeme totiž jako tradiční realitní kanceláře.

 

Nemovitosti, které nabízíme dokonale známe a zaměřujeme se vždy na potřeby svých zákazníků. Projekty, které zastupujeme, jsme si osobně prošli, máme přístup k veškerým datům a jsme schopni obratem reagovat. Nenabízíme stejné projekty ve stejných lokalitách, protože rádi pracujeme na 100% a  neuznáváme střet zájmů. Nemovitosti, které jsme prodávali, či pro naše klienty pronajímáme, nadále často spravujeme, a to právě z důvodu, že tyto nemovitosti i jejich uživatele dobře známe.

18.02.2016  ArtDec Michle

3.11.2014  Spojujeme se

Dokončili jsme výstavbu developerském projektu s názvem ArtDec Michle, který byl zahájen v roce 2015. Více info na artdecmichle.cz

Hrdě Vám oznamujeme, že jsme zahájili spolupráci s investiční skupinou 4fund na veškerých současných i připravovaných projektech.

JSME PRECIZNÍ

Dokonale známe projekty, které nabízíme. Soustředíme se na detaily a dokonalé poradenství, jak při koupi, tak i při pronájmu nemovitostí.

ORIENTACE NA ZÁKAZNÍKA

KOMPLEXNÍ SLUŽBY

NÁSLEDNÁ SPRÁVA

Pro prodej, či pronájem nemovitosti potřebujete více než zájemce. Právní a konzultační služby, pojištění a přípravu smluv, to vše Vám zajístíme.

Aktivně hledáme zájemce exkluzivně pro Vaše nemovitosti. Orientujeme se vždy na konkrétní potřeby zákazníků.

Již známe Vaše klienty i nemovitost.

Je tu však ještě něco co potřebujete - správa, udržba, uklid, účetnictví...

I tehdy jsme tu pro Vás!

"Často upadáme do omylu, když si myslíme, že to, co nám druhý říká, si skutečně také myslí."

 

  --Johannes Robert Becher

27.12.2017  Jíž 10 let na trhu

Dnes oslavujeme naše výročí 10 let na trhu s nemovitostmi. Děkujeme, že nám již tolik let věříte!

Zahajujeme poskytování správy nemovitostí skladového areálu 10000 m2 na území Prahy 4. Více info na skladypraha.eu

27.10.2019  Rozšírení portfolia